Design TIP

Dvířka OVERFACE

Lze potisknout nábytek jemným florálním ornamentem nebo akcentovat abstraktní motiv na několika dvířcích. Lze použít jakékoliv obrázky či fotografie v digitální podobě, stejně jako barevné ilustrace nebo dekorační vzory vytvořené v počítačovém grafickém programu. Společnost nabízí zákazníkům jak možnost výběru z vlastní galerie motivů Overface, tak i zpracování dodaných vzorů a fotografií.

Grafosklo

je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku.

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

3DECOR

Jedná se originální výrobky  s  jedinečnou možností jak odlišit Váš prostor od ostatních, ať už jde o Váš byt, kancelář, klub nebo kavárnu. Motivy jsou prodávány v omezených sériích 10ks a každý výrobek je dodáván společně s certifikátem pravosti, podpisem vytvárníka a registrovaným seriovým číslem. Z daných motivů je možné vyrobit interiérové tapety, obrazy, dvířka, radiátory a mimo jiné také stínící techniku.

Tetování na stěny

Chcete si za kačku oživit Váš interiér? V tom případě je tetování ideální. Jedná se vlastně o určitý druh samolepicích tapet. Zpravidla jde o dekorace z vinylu, které lze aplikovat na jakýkoli povrch. Zkrášlit tak můžeme novou i starou zeď, ale také obklady, sklo, zrcadla, nebo dvířka skříněk.
Samolepky jsou dokonce ideálním prostředkem, jak „opravit" flek na stěně, uraženou omítku nebo kachličku. Ovšem pozor na staré zdi, kde omítka nedrží. Držet by potom nemuselo ani tetování. A pokud bychom ho slouply, už by nešlo znova nalepit.

Látkové tapety

Tapety zažívají svůj velký návrat a stávají se módním doplňkem interiéru. Platí to i o tapetách látkových, které kromě svého luxusního vzhledu dokážou nabídnout také několik praktických funkcí. V současnosti navíc klesá jejich cena, a tak si je může dnes dopřát takřka každý. I z obyčejného panelákového bytu pak lze udělat romantické bydlení či například reprezentativní a málem panské sídlo. Hlavní předností látkových tapet je jejich příjemnost nejen na dotyk, ale i na pohled. Díky tomu je mnohem snadnější bydlení pocitově zateplit a zútulnit. „Zmíněný měkký povrch tapet současně pohlcuje zvuk, a funguje tedy i jako zvuková izolace.

Obklady stěn

Milované a obdivované, a pak zatracované – takový osud potkal „socialistický" fenomén – obklady stěn. Obklady jsou opět in, a ještě krásnější, než bývaly! Nejen bojkot současného studeného minimalismu a snaha vytvořit si útulné a také zajímavé bydlení, ale i nové a dokonalejší výrobní metody – to vše stojí za návratem obkladových panelů. Stejně jako stropní podhledy se vrátily v novém kabátě, i pro ně platí, že s obyčejnými palubkami dneska moc parády nenaděláte. Konkurují jim 3D efekty, ale i imitace kamene, cihelných pásků nebo jiných přírodních materiálů Máte pocit, že obkladům nepomůže ani nové pojetí a doma to budete mít jako v horské chalupě? Naopak! Vzhledem k široké nabídce dekorů a typů jimi okouzlíte všude. Do moderních bytů a domů se hodí takzvané 3D panely, které tak buď upoutají pozornost díky střídání matu a lesku, nebo mohou mít plastický povrch. 

s